KAITLENTĖS STIKLO KEITIMAS

Kaitlentės stiklo keitimas ViniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Kaitlentės stiklo keitimas
Užsakome ir keičiame originalius visų gamintojų elektrinių kaitlenčių stiklus. Kaitlenčių stiklai neretai dūžta, kokie kokybiški ir atsparūs bebūtų. Gali nukristi puodas, puodelis, gartraukio filtras ar net sunkesnė lėkštė ir to gali pakakti.
 
Kaitlentės stiklas dažniausiai sudaro ne mažiau kaip 50 proc. visos kaitlentės vertės. Vidutinė populiariausių stiklų kaina apie 150 EUR be keitimo paslaugos.
 
Klientai turintys būsto ar technikos draudimą nudžiugs sužinoję, kad remontas gali būti atliktas nemokamai. Aktuali informacija, kadangi kaitlentės stiklas yra viena brangiausių detalių, neretai sudaranti didžiąją dalį jos vertės.
Dirbame su visomis Lietuvos draudimo bendrovėmis.
 
Ką daryti?
 
  1. Sudužus stiklui kreipkitės į savo draudimo bendrovę ir registruokite įvykį.
  2. Kreipkitės į mūsų servisą defektinio akto ir remonto pasiūlymo.
  3. Draudimas apmoka remontą arba kompensuoja piniginę žąlą.
Kaip gauti defektinį aktą?
 
  1. Galima iškviesti meistrą į namus diagnostikai. Tik Vilniuje ir Vilniaus apskr. Paslaugos kaina - pagal šiuo metu galiojančius meistrų atvykimo įkainius.
  2. El. paštu servisas@salvata.lt - reikės atsiųsti pažeisto kaitlentės stiklo ir identifikacinio duomenų lipduko nuotraukas. Duomenis rasite kaitlentės apačioje, t.y. po stalviršių (stumkite kaitlentę iš apačios, ištraukę orkaitę ar stalčių). Paslaugos kaina - pagal galiojantį diagnostikos taisykloje įkainį.
  3. Atvežti arba atsiųsti per kurjerių tarnybą sudaužytą kaitlentę į mūsų centrinė būstinę Vilniuje. Priimame įrangą iš visos Lietuvos. Tokio tipo defektinio akto kaina - pagal galiojantį diagnostikos servise įkainį.
Svarbu žinoti, kad užsakius kaitlentės stiklo keitimą - diagnostikos (defektinio akto) mokestis bus įtrauktas į bendrą remonto sumą.