APIE ARISTON

Italų kompanija Merloni Elettrodomestici įkurta 1975m. Kompanijos įkūrėjas Vittorio Merloni. Šiandien sunku patikėti, bet kilo Merloni kaip šeimos verslas. ARISTON yra Merloni kompanijos sėkmingas brendas. 
 
Ilgą laiką ARISTON buitinė technika lyderiavo Italijos rinkoje. Vėliau prietaisai ARISTON pasirodė visose Europos šalyse. 1980m. dėl sėkmingų pardavimų, Merloni tapo viena iš pagrindinių buitinės technikos gamintojų Europoje, užimanti lyderio pozicijas laisvai pastatomos ir įmontuojamos technikos gamyboje.
 

ARISTON SKALBIMO MAŠINŲ REMONTAS

Profesionalus ARISTON skalbimo mašinų remontas kliento namuose, biure ar bet kur kitur, kur tam yra tinkamos sąlygos - elektros įtampa, vandentiekis, kanalizacija. Ilgametė meistrų patirtis leidžia greitai, tiksliai nustatyti ir pašalinti gedimą.
 
Jeigu vis dėlto dėl techninių kliūčių sutaisyti skalbimo mašinos vietoje neįmanoma, atvykęs meistras saugiai transportuos ją į taisyklą ir maksimaliai operatyviai atveš sutaisytą. Sugedus ARISTON skalbimo mašinai maloniai kviečiame kreiptis į mūsų skalbimo mašinų servisą.
 

Klausiame Jūsų nuomonės:

Atsiliepimai apie ARISTON skalbimo mašinas?

Nežinau. 53 14%

Viso balsų: 366