D.U.K

Ar išrašote kvitą ?

 

Taip. Visada. Išrašomas pinigų priėmimo kvitas, siunčiamas e.kvitas arba PVM sąskaita - faktūra.

 

Ar suteikiate garantiją ?

 

Taip, Salvata raštikai garantuoja atliktų darbų ir panaudotų dalių kokybę.

Ar meistras gali vėluoti?

 

Taip, kartais užsakymai rikiuojami ne eilės tvarka.

 1. Stengiamės, kad Jums svarbių švenčių išvakarėse neliktumėte be viryklės ar šaldytuvo, todėl pirmenybę visada teikiame būtiniausios gyvenimui technikos remontui. Esame neabejingi ir tada, kai šaltą žiemos dieną nustoja veikti Jūsų dujų katilas ar vandens šildytuvas - neprašomi jūsų tokiam užsakymui suteikiame pirmenybę.
   
 2. Dažnai netgi identiškų paslaugų atlikimo laikas gali ženkliai skirtis dėl priežasčių nepriklausančių nuo meistro atliekančio taisymą.
   
 3. Nuolatos besiplečiantis mumis pasitikinčių klientų ratas įtakoja didelį meistrų užimtumą.

  DĖMESIO! Jeigu kviečiate meistrą tai pačiai dienai būkite pasiruošę, kad meistro atvykimas gali būti apibrėžiamas ne tikslia valanda o tam tikru laikotarpiu pvz. nuo 18 iki 21 val. Jau prieš pat atvažiuodamas meistras paskambins patikslinti ar esate vietoje, todėl specialiai laukti meistro nereikės.

Jeigu iškviestas meistras vis dėlto neatvyko sutartu laiku - atsiprašome ir labai prašome Jūsų supratimo.

Atsiliepimų knyga...

 

Ar prekiaujate detalėmis?

 

Taip, užpildžius užklausos formą.

Detalės parduodamos ir su remonto paslauga. Atvykę meistrai iš karto turi arba gali užsakyti visas remontui reikalingas dalis, kurias operatyviai pakeis. 

Ar atvažiuojate nemokamai?

 

Ne. Siekiame, kad mūsų klientai tiksliai žinotu už ką ir kiek moka. Svarbi yra bendra suma, kurią sumokėsite meistrui už atliktus darbus, kokią garantiją gausite ir kas tą garantiją suteiks.

Pvz. meistras skelbia, kad atvažiuoja nemokamai, bet už atliktą darbą paprašys sumokėti 35 EUR. Tuo tarpu mes nurodome, kad taisymas kainuoja 25 EUR ir 10 EUR atvykimas. Darbams suteikiame tikrą 12 mėn. garantija.

Ar atliekate garantinį remontą ?

 

Ne, šiuo metu siūlome tik po garantinį buitinės technikos remontą. Prietaisus, kuriems galioja gamyklinė garantija aptarnaujame tuomet, kai gedimas laikomas negarantiniu pvz. filtro užsikimšimas, išdužęs stiklas, elektronikos gedimas dėl elektros įtampos svyravimų, netinkamas prijungimas ir pan.

Ar išmontuojate techniką iš baldų?

 

Taip, jei bus reikalinga atvykęs meistras išmontuos/įmontuos balduose esantį įrenginį pvz. indaplovę ar šaldytuvą. Tai mokama paslauga, kaina skaičiuojama individuliai ir priklauso nuo darbų sudėtingumo.

Ar atvažiuojate į namus, biurus, įstaigas ?

 

Taip, jei tik įmanoma remontuojame vietoje.

Jūsų prietaiso meistras atvyks nurodytu adresu ir sutaisys / prijungs jį. Jeigu taisymo atlikti vietoje bus neįmanoma, meistras saugiai transportuos įrenginį į remonto dirbtuves. 

Meistro atvykimo kaina...

Ar galiu pats atvežti jums sugedusį prietaisą ?

 

Taip, laukiame kiekvieną darbo diena Smolensko g.1, Vilnius. Darbo laikas I-IV 9-18val.,V 9-17 val.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad didžiajai daliai įrenginių saugiai transportuoti reikalingas specialusis transportas, o gedimo priežastį neretai įtakoja neteisingas pajungimas, nutrūkęs srovės tiekimas, neteisingas prietaiso naudojimas ir pan., todėl tiksliausiai gedimo priežastis nustatoma nuolatinėje įrenginio eksploatacijos vietoje. 

Ar atvažiuojate po 18h, savaitgaliais? Ar taikomas antkainis ?

 

Taip, taikomi standartiniai įkainiai.

Salvatos darbo laikas nuo 8:00 iki 22:00 kiekvieną savaitės dieną.

Pasalugų kainoraštis...

Esate autorizuotas servisas ?

 

Ne. Esame nepriklausomas servisas ir džiaugiamės tuo, kad savo klientams turime galimybę pasiūlyti pigesnį ir greitesnį remonto būdą, nei numato gamintojas. 

Pvz. sugedus skalbimo mašinos elektronikai autorizuotas servisas dažniausiai siūlo keisti brangu valdymo bloką. Tuo tarpu mes pasiūlysime ji atstatyti, detalei suteiksime iki 12 mėn garantiją.

Per kiek laiko atvyks iškviestas meistras ?

 

Dažniausiai - tą pačią dieną. 

Mūsų tikslas maksimaliai operatyviai patenkinti savo klientų poreikius, tad jeigu užsakymas telefonu registruotas iki 12 val. meistras atvyks jau užsakymo registravimo ar kitą dieną t.y. per 24 val. 

DĖMESIO! Jeigu kviečiate meistrą tai pačiai dienai būkite pasiruošę, kad meistro atvykimas gali būti apibrėžiamas ne tikslia valanda o tam tikru laikotarpiu pvz. nuo 18 iki 21 val. Jau prieš pat atvažiuodamas meistras paskambins patikslinti ar esate vietoje, todėl specialiai laukti meistro nereikės.

Kas, jei remontuojant taisykloje rasite kitų gedimų ?

 

Nedelsiant informuosime. Vos tik išsiaiškinę prietaiso gedimą, ar radę papildomų techninių gedimų, atsakingas už Jūsų prietaisą darbuotojas - būtinai perskambins suderinti tolimesnės remonto eigos.

Kaip sumokėti pavedimu? (juridiniams asmenims)

Juridiniams asmenims:

Mokėjimo paskirtis:  PVM sąskaitos faktūros serija ir numeris.

Nepavyksta sumokėti? Susisiekite!

Kaip sumokėti pavedimu ? (fiziniams asmenims)

 

Fiziniams asmenims: 

Gavėjo pavadinimas: SALVATA, IĮ

Gavėjo sąskaita: LT137300010002434134

Gavėjo kodas: 122981980

Suma: nurodyta atliktų darbų priėmimo - perdavimo akto apačioje.

Mokėjimo paskirtis: Paslaugos pavadinimas. Jūsų adresas, nurodytas akte.

PVZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ką remontuojate, prijungiate ?

 

Remontuojame: stambią buitinę techniką - skalbyklės, šaldytuvai, viryklės ir t.t. Restoranų, kavinių įrangą - profesionalios skalbimo mašinos, baro šaldytuvai - šaldikliai, kebabų griliaiir kt. 

Pereiti į sąrašą...

Kiek kainuoja remontas?

 

Susipažinti su kainoraščiu galima ČIA.

Kaip galima atsiskaityti?

 

 • Grynaisiais pinigais (EUR)
 • Banko kortele (teirautis atvykstančio meistro).
 • Banko pavedimu (EUR). Išankstinis apmokėjimas ir verslo klientams.

Noradote atsakymo? Klauskite!