HOTPOINT SERVISAS. REMONTAS PASIBAIGUS GARANTIJAI

Hotpoint servisas VilniausMeistrai.eu
Stambios HOTPOINT buitinės technikos po-garantinis aptarnavimas ir remontas kliento namuose, darbe. Originalių dalių užsakymas.
 
Pasibaigus gamyklinei Hotpoint įrenginio garantijai siūlome kreiptis į mūsų serviso tarnybą. Esame nepriklausomas servisas, todėl remontuojant Hotpoint skalbimo mašiną, indaplovę, šaldytuvą, boilerį ar kitą įrenginį mūsų nesuvaržo gamintojo keliami techniniai reikalavimai, kas leidžia pasiūlyti žemesnę paslaugų ir dalių kainą. Klientas pats gali nuspręsti kokio remonto nori - pigesnio ir greitesnio ar tokio, kaip numato gamintojas. Pabrėžiame, kad garantiją suteiksime visai atvejais.
 
Pvz.: Sugedęs el. valdymo blokas (plokštė) dažnai remontuotinas, todėl nėra būtinybės keisti jo nauju. Nebūtina keisti viso skalbimo mašinos būgno, jei gamintojas nenumato jo ardymo. ir t.t.

 

Stambios ARISTON buitinės technikos po-garantinis aptarnavimas ir remontas kliento namuose, darbe. Originalių dalių užsakymas.
 
Pasibaigus gamyklinei Ariston įrenginio garantijai siūlome kreiptis į mūsų serviso tarnybą. Esame nepriklausomas servisas todėl remontuojant Ariston skalbimo mašiną, indaplovę, šaldytuvą, boilerį ar kitą įrenginį mūsų nesuvaržo gamintojo keliami techniniai reikalavimai, kas leidžia pasiūlyti žemesnę paslaugų ir dalių kainą. Klientas pats gali nuspręsti kokio remonto nori - pigesnio ir greitesnio ar tokio, kaip numato gamintojas. Pabrėžiame, kad garantiją suteiksime visai atvejais.
 
Pvz.: Sugedęs el. valdymo blokas (plokštė) dažnai remontuotinas, todėl nėra būtinybės keisti jo nauju. Nebūtina keisti viso skalbimo mašinos būgno, jei gamintojas nenumato jo ardymo. i