Televizorių remontas

Google Įvertinimas 4,4  starstarstarstarstar (1376)
Visų tipų LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Sony, TCL, Toshiba, Xiaomi ir kitų gamintojų televizorių remontas Salvatos serviso centre Vilniuje už optimalią kainą.
 
Televizorių remontas yra viena dažniausiai mūsų klientų užsakomų paslaugų, kuri leidžia sutaupyti atsisakant naujo, brangaus prietaiso pirkimo ir prisidėti prie ekologinės aplinkos gerinimo.
 
Užsakykite specializuoto meistro vizitą į namus Vilniuje ir Vilniaus apskrityje būtent Jums patogiausiai datai ir laikui. Dirbame kiekvieną savaitės dieną, nuo 8:00 iki 22:00 valPo darbo valandų ir savaitgaliais galioja baziniai įkainiai.
 
Meistras į namus
Jeigu jūsų televizorius sugedo, Salvatos serviso meistrai pasiruošę operatyviai pašalinti gedimą. Įmonė teikia šias paslaugas Vilniaus mieste ir apskrityje nuo 1995 metų.
 
Greitis ir kokybė
Remonto paslaugą namuose atlieka specialistai, turintys ne mažiau kaip 15 metų darbo praktikos, kiti pas mus tiesiog nedirba. Meistras suremontuos sugedusią skalbyklę per 24 val. nuo užsakymo pateikimo darbo dienomis arba išsiveš į mūsų serviso centrą.
 
24 mėn. garantija
Meistro atliktam televizoriaus remontui ir pakeistoms dalims mes suteiksime iki 24 mėnesių garantiją!

Televizorių remontas Vilniuje

Televizorių taisykla Vilniuje
 
Patogu skubantiems
Kviečiame pristatyti televizorių taisymui kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 18:00 val., šeštadieniais 10-14 val.
 
Papildomos sąlygos
Priduodant televizorių imamas 25 EUR mokestis už patikrą. Sutikus remontuoti už pasiūlytą kainą, patikros mokesti minusuojamas nuo bendros sumos.
 
Kur mus rasti?
Vilniaus Naujamiestyje. Kampinis pastatas Smolensko g.1/Panerių 45A. Parkingas ir įėjimas iš Panerių gatvės pusės. Salvatos klientams prie pat durų rezervuotos parkingo vietos.
Televizorių remontas Kaune

Kauno serviso centras
Kauno mieste sugedusius televizorius remontui priimame tik serviso centre Chemijos g.17C. Meistrai į namus neatvyksta. Atvykti kviečiame kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 18 valandos ir be išankstinė registracijos. Šeštadieniais jūsų laukiame nuo 10 iki 14 valandos. Patogus privažiavimas ir iškrovimas prie pat durų. Salvatos klientams rezervuotos nemokamo parkavimo vietos.